FAQ

Následující otázky se týkají jen těch, kteří mají zájem peníze vydělat, ne těch, kterým stačí jen ušetřit.
 

 

Je členství u Lyoness spojeno s výdaji?

Ne, registrace a členství u Lyoness je trvale bezplatné a nezávazné. Je pak na vás, zda výhod využijete, nebo nikoliv. Tedy stručně, poplatky žádné, výhod nespočet.

 

Co mám dělat, pokud nechci nic vydělávat, ale chci pouze šetřit s Lyoness Cash Back kartou?

Jednoduché. Vložte do pole na homepage tohoto webu svou emailovou adresu a nechte si poslat video o tom, jak se dá jednoduše vydělat - video pak nemusíte sledovat. Video vám bude zasláno z emailové adresy provozovatele tohoto webu - tedy z webu, kde jste na homepage vložili adresu. Odpovězte na ten email, že nemáte zájem vydělávat a že máte zájem pouze šetřit s Lyoness Cash Back kartou. Provozovatel webu vám pomůže kartu získat - stane se přitom "vaším sponzorem" a můžete se jej pak hned nebo v budoucnu na cokoliv zeptat, respektive vám může dát kontakt na svého sponzora, nebude-li mít příliš času se vám věnovat. Váš sponzor má všechny informace díky tomu,  že provozuje tento bezplatný web a může se přihlásit na tlačítku vpravo nahoře do klientské sekce (viz níže v jiné odpovědi). Doporučujeme vám zvážit kliknout na tlačítko "Objednat web" a také začít provozovat takovýto web - jeho získání a provoz vás nebude stát nic a umožní vám hodně - viz další odpovědi níže.
 

Proč bych měl mít zájem o takovýto web?

Web vám vyřeší problém, jak „sehnat“ pod sebe další lidi. Nebudete muset shánět zájemce do své sítě. Tedy nebudete muset nikoho oslovovat, aby si také pořídil kartu. Váš web vám bude jen svým samovolným fungováním na internetu shromažďovat emailové adresy zájemců o informace umístěné na druhém videu, zasílaném po vložení emailové adresy. Video jim odešle systém tak, že jako emailová adresa odesílatele se bude zobrazovat ta vaše, kterou jste vložili při objednání webu. Vážní zájemci vám napíší email s dotazy. Vše se děje samo, z pohodlí domova, pomocí internetové pošty, maximálně pomocí telefonu. A bez školení. Vyškolíte se pomocí informací a materiálů umístěných v administrativním prostředí svého webu, které je přístupné po přihlášení (rady, texty, videa, dokumenty ke stažení).
 

Budu něco platit, kliknu-li na tlačítko "Objednat web"?

Nikoli, objednání i provoz je zcela ZDARMA. Tedy pokud budete web provozovat na subdoméně. Pokud budete chtít web provozovat na vlastní doméně, pak si zaregistrujete u některého z registrátorů domén svou vlastní doménu a za tu budete platit poplatek cca 150 Kč ročně. Doporučuji registrátora Web4u.cz - jednak u něj doména není drahá a pak - po přihlášení do admistrativního prostředí vašeho webu tam najdete instruktážní video, jak to udělat, aby se váš nový web zobrazoval na té vaší vlastní doméně a ne na subdoméně - instruktážní video je pro případ, kdy budete mít doménu registrovanou u společnosti Web4u. Nemusíte však nutně provozovat web na vlastní doméně. Stačí jej zcela zdarma provozovat na subdoméně.

 

Co tento web ještě za mne coby jeho majitele vyřeší?

Ušetří vám čas a sníží náklady. Bude za vás hledat lidi do vašeho businessu ve virtuálním prostředí internetu. A lidi bude hned dvakrát filtrovat. Poprvé, přijde-li na váš web člověk, kterého business ani Cashback Karta nebudou zajímat a ani jedno z toho se mu nebude zdát přitažlivé, nevloží emailovou adresu pro získání druhého videa. Podruhé, kdy se budou lidé, kteří adresu vložili, rozhodovat, zda vám napíší nějaké dotazy. Napíší jen ti, které buď karta nebo business zajímají. Ušetříte tedy čas, protože se budete bavit jen s těmi, kteří to myslí vážně. Neprojezdíte zbytečně spousty benzínu a neprotelefonujete množství minut – vystačíte si s emailem a ušetříte peníze.

 

Co vše ještě web umí?

Po přihlášení majitel webu vstopí do klientské sekce, kde je těchto šest záložek:
 
Profil
- dá se zde změnit heslo
- jsou zde kontakty na sponzora, tedy na majitele webu, na kterém jste objednali vaši kopii webu
 
Vlastní doména
- je zde návod, jak to udělat, aby se web zobrazoval na vaší vlastní doméně
 
Sledovanost webu
- tři grafy v čase
1) počet návštěvníků vašeho webu
2) počet těch, co vložili email na homepage vašeho webu
3) počet těch, kteří objednali na vašem webu další kopii webu pro sebe
 
Zájemci a klienti
- seznam vložených emailových adres a kdy byly které vloženy
- kontakty na ty, kteří objednali web pro sebe a kdy je objednali
- seznam vlastních domén, na kterých jsou weby provozovány
 
Videa   
- instruktážní, promoční a informační videa
 
FAQ
- otázky a odpovědi
 
Ke stažení
- dokumenty ke stažení
 
• Nabídka e-shopu
- reklama firmy nabízející tvorbu www stránek s e-shopem
 

Kdo vlastně web poskytuje?

Nebude nikde uváděn kontakt na hlavního provozovatele, který tento a další weby poskytuje. Důvod je jednoduchý. Zabezpečit, aby žáden z návštěvníků tohoto i dalších webů nemohl kontaktovat přímo hlavního provozovatele s požadavkem na zaregistrování do Lyoness. Jednoduše - kontakt na hlavního provozovatele není, aby návštěvníci vašeho webu nekontaktovali hlavního provozovatele, ale vás a byli tak "vaši" a obrat z nich tak přičítán vám.

 

 


Jestliže jste si zatím neobjednali kopii tohoto webu a chcete tak nyní udělat,
klikněte na tlačítko "Objednat".

Objednat

Chcete-li DALŠÍ INFO ZDARMA emailem, jako například jak systém funguje, jak si vygenerujete svou kopii webu, jak ji zprovozníte na své vlastní doméně, vložte níže svou e-mailovou adresu a klikněte na "Odeslat".

Odeslat